Meer dan 1 vouw bij Daisy Chain
Het is de 5e van de maand en dat betekent een nieuwe challenge bij Daisy Chain. Het thema voor de maand september is: Meer dan 1 vouw / more than 1 fold.
Ik heb een leuke fototutorial bij Nicolette gevonden van een kaart met meerdere vouwen. Je kunt hem hier vinden.
En dit is mijn versie:
De dames zijn van Tim Holtz en ze zitten op een hekje van MD (nog steeds hier te koop bij Kreatrends).
De dames zijn van Tim Holtz en ze zitten op een hekje van MD (nog steeds hier te koop bij Kreatrends).
In mijn begintijd van het kaartenmaken kocht ik vaak pakketjes bij o.a. Doe@ding. Dit DP van Making Memories komt uit zo'n pakketje en daar zaten o.a. ook deze mooie bloemen in.
Vorige maand bestond mijn blog 16 jaar en heb ik 3759 blogposts gemaakt en heb ik dank zij jullie 88412 reacties ontvangen, waar ik jullie heel dankbaar voor ben.
Ik ben voorlopig nog lang niet van plan om te stoppen, dus ik hoop jullie nog vaak hier te mogen zien.
Doen jullie mee met de challenge van Daisy Chain?
Warme groet van Margreet
Challenges:
https://kaartjes-inspiratie-challenges-blog.blogspot.com/2025/08/kic-start-uitdaging-209-bloemen-op-je.html
https://lilredwagon.blogspot.com/
https://timeoutchallenges.blogspot.com/
Reacties