Boekje van Workshop 127 + update moeders
In Workshop 127 heeft Tracy een boekje gemaakt met haar stans DI01.
Deze stans is 7,5 x 6,8 cm.
Inclusief voor- en achterkant telt het boekje 12 pagina's en er zijn alleen maar stempels uit haar laatste release gebruikt. Er is minimaal gekleurd met distress watercolor pencil tea dye.
Het was best een werkje, maar wel heel erg leuk.
Dit zijn de voor- en achterkant. Het boekje is bijeengebonden met touw, dat Tracy altijd om haar verpakkingen doet. Mooi hergebruikt dus.
Hieronder de binnenste pagina's.
Moeders blijft consequent de antibiotica weigeren en zegt geen pijn meer te hebben. Volgens de zuster die ik gisteren gesproken heb, zou de nagel van haar grote teen eraf moeten omdat anders de ontsteking niet weggaat.....de zuster meldde dat ze steeds eigenwijzer wordt (voor ons niets nieuws, haha).
Morgen komen onze 'Zwitserse' vrienden op bezoek en dan gaan we samen lunchen bij het aspergebedrijf, waar wij altijd onze asperges halen. Daar komt dan een kok een 3 gangen lunch bereiden. In april hebben we dit ook al gedaan met Femke en Paul (en dat was heel goed bevallen).
Warme groet van Margreet.
Ook nog 2 toppertjes behaald:









Reacties