Zeemeermin
De basis is zwart cardstock en de Shape Art Saphira van Dutch Doobadoo.
Daarna heb ik op een vel aquarelpapier de ondergrondstempel gezet met een Embossing Stamp pad. Toen wit embossingpoeder eroverheen gestrooid en verhit met de heattool.
Met 4 kleurtjes Memento inkt en water de achtergrondkleur gemaakt. Toen dit naar mijn zin was heb ik de kleinste vorm van de Shape Art mal afgetekend en uitgeknipt.
Ik ben gaan 'versieren' met de zeemeermin en wat bijpassende dingetjes uit het stansblok van de Signature Collection van Artby Marlene. Op deze manier is het heel makkelijk om een Mixed Media kaart te maken. Er staan heel leuke afbeeldingen in dit stansblok en je hoeft ze er alleen maar uit te drukken.
Hier een close-up van de linkerkant met een kwal en wat druppels. Na het uitdrukken van de plaatjes heb ik met zwarte Memento inkt de randjes bewerkt en na het opplakken met een zwarte fineliner de vorm omgetrokken voor meer diepte.
Hier de rechter kant. Ook nu de uitgedrukte plaatjes met zwarte inkt gedistressed en na het opplakken een randje eromheen getrokken. Op de laatste 2 foto's kun je goed zien dat het embossen er bovenop ligt.
Als laatste een doodle randje uit de losse pols met een fineliner gemaakt.
Ik hoop jullie ook enthousiast te hebben gemaakt om met zo'n leuk en voordelig stansblok aan de slag te gaan
Onderstaande producten heb ik uit de webwinkel van Kreatrends gebruikt:












Vanmiddag kom ik nog even terug met de nieuwse Freebie Friday van Bugaboo!
Kom maar kijken, want het is weer een leukerd!
xxx Margreet
Challenges:
Crafting by Designs: July AG
Crafty Calendar: Totally girly
Creative Moments: AG
Reacties
Vind de zeemeermin echt super!
Groetjes, Eri
Thanks for entering our challenge at Crafty Calendar.
Chris
x
groetjes,
Syl
Thanks for playing along at Creative Moments,
Hugz Tinz
Groetjes
Margo
xxx Ellen