Tracy heeft weer een leuke video gemaakt van een blauwe kerstkaart. Je kunt hem hier zien. De achtergrond is gemaakt met oxide salty ocean en versafine clair twilight op de kleine gelliplate. Ook de ballen en de bloementak zijn hiermee gestempeld en daarna ingekleurd met Derwent Chromaflow nummer 1320-1200-1300. Fijne avond! Challenges: https://girlzcreativechristmaschallenge.blogspot.com/ https://alphabetchallengeblog.blogspot.com/2025/08/i-is-for-ink-blending.html https://creativeartistemixedmedia.blogspot.com/ https://creativefingerschallengeblog.blogspot.com/ https://colormyheartcolordare.blogspot.com/2025/08/Challenge-664.html
Reacties
Mooi gedaan.
Groetjes,
Carla
Leuk papier heb je gebruikt, de sketch van cheerful sketches ligt hier klaar ...alleen nog even een kaartje maken, maar het idee is er al dus komt er binnenkort aan.
Gezellig dat je er weer bij bent deze week....
Liefs Annemarie en Merit DT 52WTC
Ik vind het ook een hele leuke sketch!
Groetjes
Jantine
Gr Karin
Jij hebt het goed opgemerkt bij mij.....het is wel echt jute maar met een heel dun laagje papier erachter.
Groetjes Diny
Groetjes, Eri
Groetjes van Marian.
groetjes Rosina
DT 52 WTC
Groetjes Nicolette
Bekend papier !!!!
groeten Ineke
DT 52 WTC
het is weer een gave kerstkaart,
Ansx
Lekker vrolijke kleurtjes.
Groetjes,
Yvonne.
DT 52 WTC
Groetjes Suzan
DT 52 WTC
Groetjes Ans
je reminder is heel leuk! Slim om er een kerstkaart van te maken. De mijne komt volgende week, hoor! Ik probeer altijd minstens 1 keer me te doen..
Groetjes,
GerJanne
fijn dat je er weer bij bent deze week,
grtjs, Martina DT 52 WTC
x
Diana ♥
Leelee Card Designs
Craftaholics R Us Design Team
hugs
Valerija xx
Fijne avond
Nancy DT52WTC
Thanks so much for playing at the ABC Christmas Challenge!
Helen x